ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
06.04.16р. відбулася робоча зустріч голови районної ради з представниками делегації із гміни Загуж (Республіка Польща)
Дата новини: 2016-04-06

20160406_112838Сьогодні, з ініціативи голови районної ради Тетяни Терлецької з робочим візитом, в Старосамбірській районній раді перебувала делегація із гміни Загуж (Республіка Польща), очолювана бургомістром Ернестом Новаком. Українську сторону представляли голови районної ради, райдержадміністрації, Старосамбірської, Добромильської, Хирівської міських рад та представники Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати –Україна».

Зустріч спрямовувалася на відновлення добросусідських відносин між Старосамбірським районом та гміною Загуж Сяніцького повіту Підкарпатського Воєводства. Нагадаємо, що відповідну Угоду про прикордонну співпрацю підписано 14 червня 2011 року.

Обидві сторони переконані в тому, що транскордонна співпраця зміцнить зв’язки між спільнотами, інституціями, громадськими організаціями,  сприятиме  суспільному та господарському розвитку прикордонних територій обох країн.

Під час зустрічі делегації окреслили напрямки співпраці на найближчу перспективу, а також обмінялися досвідом щодо вирішення проблемних питань в проектний спосіб. Голови Старосамбірської, Добромильської та Хирівської міських рад пропонували ідеї спільних проектів в рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, що можуть реалізовуватись в партнерстві із гміною Загуж.

Приємно зазначити, що польська сторона відзначила актуальність пропозицій та висловила готовність працювати над проектними заявками для вирішення спільних проблемних з водопостачання, каналізування та ремонту доріг.

Робоча зустріч завершилася оглядом малої об’їзної дороги в м.Старий Самбір, реконструкція якої відбулася в рамках проекту Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що реалізований Старосамбірською міською радою в партнерстві з Старосамбірською районною радою та староством Бєщадського повіту.

Наступна робоча зустріч відбудеться у м.Загуж з метою підписання протоколу намірів щодо співпраці та обговорення деталей спільної проектної діяльності.

20160406_123005 20160406_123018

Переглядів: 325