ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
14 жовтня -День захисника України, величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці, 73-я річниця створення Української Повстанської Армії та в День Українського козацтва
Дата новини: 2015-10-13

pokrova (1)Завтра, 14 жовтня, у величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці, 73-ї річниці створення Української Повстанської Армії та в День Українського козацтва наша Держава відзначає державне свято – День захисника України. Минуло року Президент України своїм Указом офіційно встановив це свято загальноукраїнським.

В це свято ми згадуємо тих, для кого захист миру та спокою на рідній землі став покликом душі та основною справою життя, хто зміцнює обороноздатність та військову могутність України, забезпечує надійний захист її територіальної цілісності, суверенітету та незалежності.

Вшанування захисників рідної землі, у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, сягають ще козацьких часів, традиції яких не просто живі, а служать провідною зорею у відчайдушній борні за рідну землю, за Батьківщину. Богородиця Покровителька козаків та воїнів легендарної Української Повстанської Армії, під її захист стають і новітні герої.

Впродовж останніх буремних подій ми засвідчуємо справжній героїзм та силу духу, які демонструють українські військові на Сході України. Вони гідно наслідують славні бойові традиції своїх дідів і прадідів, виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя Герої Небесної Сотні, вояки УПА, тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі. Їх мужність, самовідданість та віра надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

В цей урочистий день вшануймо всіх, хто причетний до високого звання Захисник, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. Повернімося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків.

Звертаючись до Пресвятої Богородиці попросимо в неї миру на батьківській землі, гідного, щасливого майбутнього українському народу. Нехай вона опікується усіма захисниками України, а Господь хай подарує їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

Схиляю голову перед пам’яттю і подвигом славних синів України – героїв ВВВ, УПА, героїв «Небесної сотні», героїв АТО, хто поліг за волю українського народу та висловлюю їм щиру і безмежну вдячність.

Нехай завжди буде мир у нашій Державі, повняться достатком домівки, а в родинах панують любов і злагода.

Слава Україні!   Героям слава!

Голова районної ради                                                 Орест БОНК

Переглядів: 379