ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Реалізація проєктів місцевого розвитку у селі Спас
Дата новини: 2019-08-05

Перевтілюється завдяки участі в конкурсі проектів місцевого розвитку, що проводить Львівська обласна рада, село Спас.
На разі тут розпочато роботи із встановлення тротуарів в рамках реалізації проєкту «Капітальний ремонт тротуару по вул. Л.Українки від будинку № 5б до будинку №8 в с. Спас Старосамбірського району Львівської області».
На стадії завершення проєкт «Капітальний ремонт могили борцям за волю України по вул. Л. Українки в селі Спас Старосамбірського району Львівської області». Цей проєкт на даний час громада села визнала одним з найпріоритетніших, оскільки ця могила, окрім місця пам’яті, фактично є першим об’єктом, який зустрічає гостей, а, отже, формує перше враження про село та його мешканців.
Нами була підтримана дана ініціатива місцевої громади, оскільки минулого року ми як районна рада через реалізацію проєкту в рамках конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад зробили перші кроки для відновлення давньої слави села Спас і як резиденції князя Лева Галицького, і як відомого місця відпочинку та рекреації, провівши відновлення та актуалізацію туристичного шляху «Шляхами князя Лева». Зокрема шлях було ознаковано, встановлено інформаційні стенди, фотозони, пікнік-локації.
Сподіваємось, що зроблений вже цього року місцевою громадою крок із покращення благоустрою центральної частини села стане черговим поштовхом для подальшого розвитку цієї території.
#співпраця_в_дії #проекти_місцевого_розвитку

IMG-9d718318b71b54a8cec7dabd84879b53-V IMG-7229a9f97d5fcdb439ab5822af3922d6-V

Переглядів: 143