ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
15 жовтня Добромиль святкував День міста
Дата новини: 2017-10-18

15 жовтня Добромиль святкував День міста. Серед поважних гостей, що вітали добромильчан була голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька. Програма Заходу була багатогранною, тому охопила увагою усіх присутніх.
Приємним дорунком містянам до Дня міста стало вікриття тренажерного майданчика в рамках обласної програми «Спортивний майданчик» за участю депутата Львівської обласної ради Михайло Гички.
На стадіоні «Княжа Арена» прихильники футболу мали змогу вболівати за своїх улюбленців під час футбольного турніру між збірними командами ветеранів на Кубок міського голови, за участю команди з Республіки Польща.
Цікавою та насиченою була концерна програма. Гарний настрій створювали музичні та літературні композиції у виконанні талановитих добромильчан та гостей міста. Приємною несподіванкою для усіх стало відзначення Подяками міського голови у різних номінаціях кращих мешканців міста Добромиль та осіб, що активно долучаються до розвитку міста. Подяку міського голови одержала і голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька за вагомий внесок у розвиток міста, за особисте сприяння у втілення в життя ініціатив громади соціально-економічного та культурного спрямування та з нагоди Дня міста Добромиля.
Найменші учасники святкування забавлялися на атракціонах дитячого ігрового містечка.
Під час свята на міському стадіоні «Княжа Арена» та у прилеглому парку працювали виставки та ярмарок, проводились різноманітні майстер – класи.

 

Переглядів: 261