ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
18 жовтня, в Старосамбірській районній раді відбувся круглий стіл на тему «Аналіз ресурсного потенціалу та бюджету громад як інструмент для планування місцевого розвитку»
Дата новини: 2016-10-19

img_1317Вчора, 18 жовтня, в Старосамбірській районній раді відбувся круглий стіл на тему «Аналіз ресурсного потенціалу та бюджету громад як інструмент для планування місцевого розвитку», що проводився в рамках проекту «Обєднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області».

Учасниками круглого столу стали голови місцевих рад району, громадські організації, керівництво райдержадміністрації, керівники освіти, медицини, соціального захисту та культури.

img_1317

Виступаючи перед присутніми голова ради Тетяна Терлецька розповіла про специфіку формування об’єднаних територіальних громад в нашому районі, про їх проблеми та перспективи їхнього розвитку.

img_1304

Далі присутні заслухали доповіді  Наталі Цимбалісти та Андрія Пелехатого, наукових співробітників ДУ ІРД ім.М.І.Долішнього НАН України, які наголошували на окремих деталях уникнення дефіциту бюджету об’єднаної територіальної громади.

Активно долучився до дискусії головний лікар КЗ СРР «Старосамбірська районна центральна лікарня» Юрій Войтів, який розповів з якими проблемами в медицині можуть зіткнутися новостворені громади. Але зазначив, що об’єднуватися потрібно.

Своїм досвідом з присутніми ділився голова об’єднаної Новоміської сільської ради Петро Куляс, зокрема наголосив на проблемах, з якими зіткнувся,  вказав на шляхи їх вирішення, переваги об’єднаної територіальної громади – це і фінансові додаткові можливості, стимулювання капітальних видатків.

img_1321

В підсумку присутні погодились, що з процесом об’єднання  не потрібно зволікати.

 

Переглядів: 339