ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
20 лютого у місті Старому Самборі відбулися скорботні заходи із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
Дата новини: 2016-02-23

 1412485588_geroi-ne-vmyraiut20 лютого у місті Старому Самборі відбулися скорботні заходи із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. У церкві Святого Миколая, відбулося Богослужіння. Потім  під церковний гімн “Боже Великий Єдиний” пластуни віднесли запалені лампадки та квіти на вулицю названу іменем Героя Небесної Сотні – нашого земляка – Богдана Сольчаника. Уся процесія урочистою ходою відправилася до могили Героя, де було відправлено панахиду настоятелем Храму Святого Миколая о.Михайлом Николином . У заходах взяли участь голова районної ради  – Т.Терлецька, голова РДА – М.Цепенда, депутат Львівської обласної ради – М.Гичка.

Після покладання квітів на могилу Героя, звучали патріотичні та водночас сумні пісні. Вони пронизували до глибини серця, а вірші, озвучені учнями першої школи, що названа іменем Богдана Сольчаника, відтворювали у пам’яті кожного події Майдану. Оплакуючи Героїв Майдану, ми віримо, що їхні смерті не даремні.

«Революція гідності»  сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму,  і показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас. Ми не маємо права забути!

 

 

Переглядів: 355