ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
22-24 серпня 2016 року на Старосамбірщині відбувся ХХ ювілейний дитячий міжнародний турнір з футболу «Кубок Ромика», присвячений 25-ій річниці Незалежності України
Дата новини: 2016-08-31

IMG_079922-24 серпня 2016 року на Старосамбірщині відбувся ХХ ювілейний дитячий міжнародний турнір з футболу «Кубок Ромика», присвячений 25-ій річниці Незалежності України. Засновником турніру і основним його організатором є наш земляк, уродженець міста Старий Самбір Роман Ванівський. Приємно відзначити, що з початку проведення турніру( у 1997 році брали участь 8 команд) розширилась географія його учасників . Цього року у змаганнях брали участь 15 футбольних команд, зокрема команда ДЮСШ Самбірського району, команда ДЮСШ міста Самбір, ФК «Харків», ФК «Локомотив Київ», ФК «Арсенал Харків», ФК «Галичина Львів», команда ДЮСШ м.Яворів, команда ФК «Київ», команда ДЮСШ «Троєщина Київ», команда ДЮСШ м.Добромиль, команда ФК «Скала Моршин», команда ДЮСШ Старий Самбір -1, команда ДЮСШ Старий Самбір – 2, команда гміни Бірча (Республіка Польща) та команда гміни Риманув (Республіка Польща). Упродовж трьох днів на стадіоні міста Старого Самбора та Добромиля панував спортивний азарт та чудова футбольна атмосфера . Команди були поділені на групи. У півфінал вийшли 4 команди ФК «Арсенал» Харків, ДЮСШ «Старий Самбір-1», ФК «Галичина» Львів та ФК «Скала» Моршин. За результатами півфінальних ігор за ІІІ-IV місце зіграли ФК «Галичина» Львів та ФК «Арсенал» Харків і з рахунком 0:3 перемагає ФК «Арсенал» Харків та займає ІІІ – місце. У фінал виходять ДЮСШ «Старий Самбір-1» та ФК «Скала» Моршин, де з рахунком 2:1 виборює перемогу команда ДЮСШ «Старий Самбір-1» тренер якої (Іван Лужецький), відповідно ІІ – місце ФК «Скала» Моршин. Усі гравці отримали дипломи про участь у турнірі, а переможці нагородженні кубками та медалями, а також чималими грошовими призами від Романа Ванівського, зокрема:

 ІV-місце – 50 у.о.

ІІІ-місце – 100 у.о.

ІІ-місце – 150 у.о.

І-місце – 200 у.о

Старосамбірщина стала на 3 дні справжньою «футбольною столицею». Проведення спортивного турніру було б неможливим без відповідної підтримки. До належної організації цього дійства долучились депутат Львівської обласної ради Михайло Гичка, Старосамбірська районна рада, Старосамбірська та Добромильська міські ради, відділ освіти Старосамбірської райдержадміністрації, керівник Лаврівського сиротинця, керівники  Хирівської та Стрілківської шкіл-інтернатів, ДЮСШ, відділу молоді та спорту Старосамбірської РДА.

Переглядів: 317