ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
24 червня 2018 року у м. Добромиль відбудеться проведення поминальних заходів з вшанування пам’яті жертв НКВД в урочищі «Саліна»
Дата новини: 2018-06-12

24 червня 2018 року у м. Добромиль відбудеться проведення поминальних заходів з вшанування пам’яті жертв НКВД в урочищі «Саліна», що поблизу м.Добромиля.

Наш  громадянський обов’язок, як представників влади так і кожного національно-свідомого громадянина завжди пам’ятати про замордованих жертв комуністичного терору, яких налічувалося понад три тисячі.

Запрошуємо усіх, у кого б’ється у грудях милосердне серце, хто відчуває обов’язок перед тими, котрі відійшли у вічність внаслідок геноциду, прийти і вшанувати 24 червня 2018 року пам’ять жертв замордованих комуністичним режимом у Добромильській тюрмі та в урочищі Саліна .

Наша спільна молитва буде виявом найбільшої пам’яті про українських патріотів та усвідомлення їхньої героїчної смерті.   

Закликаємо всіх учасників під час проведення поминальних заходів утриматися від партійної символіки, не робити з цього заходу політичного піару, а щиро молитися на святому місці. Саліна – це дзвін болю всієї України, що бив, б’є та продовжує бити на сполох, аби не допустити байдужості у людські душі.

 Вони вмирали за  вільну Україну, за свободу  кожного з нас!

Пам’ятаймо! Будьмо гідними!

               Старосамбірська   районна рада       

завантаження (2)

 

 

Переглядів: 202