ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбувся оргкомітет з питань підготовки проведення поминальних заходів на Саліні
Дата новини: 2016-05-06

20070912_1652777276_dobromyl_065_web22 квітня 2016 року, з ініціативи голови районної ради Тетяни Терлецької, відбувся оргкомітет з питань підготовки проведення поминальних заходів на Саліні (поблизу м.Добромиля) з нагоди 75-ї річниці цієї трагедії. За результатами  оргкомітету було визначено дату проведення заходу, звертаємо увагу читачів сайту, що цього року захід буде проведено не в останню неділю червня, як у попередні роки, а 3 липня 2016 року,  у зв’язку з тим, що в останню неділю червня випадає неділя Всіх Святих. Саме в цей день буде проводитися велелюдна проща в нашому місцевому Люрді – відпустовому місці у Биличах.

Також під час засідання визначилися з тим, щоб звернутися до Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради з прохання виділити кошти на додатковий друк книги «Дзвін Саліни» та фотоальбом «Саліна».

Щодо проведення самого заходу, то він розпочнеться з панахиди та прецесійної ходи до могил на Саліні. Головне на чому наголошувалось: не робити з цього заходу політичного піару, а щиро молитися на святому місці. Дзвін Саліни – це дзвін болю всієї України, що бив, б’є та продовжує бити на сполох, аби не допустити байдужості у людські душі.

Пам’ятаймо! Будьмо гідними!

Переглядів: 375