ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
З Днем Конституції України
Дата новини: 2016-06-24

конституціяШановні колеги!

Щиро вітаю Вас з визначним

державним святом –

Днем Конституції України!

 

Ця подія стоїть в низці тих небагатьох історичних дат, які єднають людей, перетворюючи населення на народ, територію – на державу. Це воістину логічний, надзвичайно відповідальний етап складного шляху творення держави Україна.

Незалежно від того, які корективи вносить життя – Конституція в нас єдина. Не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібна підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України, як цивілізованої європейської держави.

У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та правовий розвиток нашої держави.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

 

 

Голова Старосамбірської районної ради            Тетяна Терлецька

 

Переглядів: 343