ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відкриття ХХ дитячого міжнародного турніру «Кубик Ромика»
Дата новини: 2016-08-22

IMG_0714Сьогодні, 22 серпня, голова районної ради Тетяна Терлецька та заступник голови районної ради Микола Мартич взяли участь у відкритті ХХ дитячого міжнародного турніру «Кубик Ромика», який відбуватиметься на Старосамбірщині впродовж 22-24 серпня. Цьогорічний турнір присвячений 25 річниці незалежності нашої держави. Приємно відмітити, що розширилась і географія учасників турніру. Так цього року у змаганнях беруть участь 16 футбольних команд, зокрема команда ДЮСШ Самбірського району, команда ДЮСШ міста Самбір, ФК «Харків», ФК «Локомотив Київ», ФК «Арсенал Харків», ФК «Галичина Львів», команда ДЮСШ м.Яворів, команда  ФК «Київ», команда ДЮСШ «Троєщина Київ», команда ДЮСШ м.Добромиль, команда ФК «Скала Моршин» команда ДЮСШ Старий Самбір -1, команда ДЮСШ Старий Самбір – 2, команда гміни Бірча (Республіка Польща) та команда гміни Риманув (Республіка Польща).

IMG_0708 IMG_0712

IMG_0713 IMG_0716 

Виступаючи перед молодими футболістами Тетяна Терлецька процитувала слова блаженнішого митрополита Андрея Шептицького «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою і невтомною працею любіть Україну». Саме так любить батьківщину засновник та організатор турніру Роман Ванівський, який незважаючи на свій вік щороку організовує футбольне свято.

IMG_0721

Теяна Іванівна відзначила також три позитивні моменти:

  • Старосамбірщина на 3 дні стає спортивною столицею і приймає ХХ ювілейний футбольний турнір;
  • Сьогоднішні ігри присвячені 25 річниці Незалежності нашої України;
  • З часу проведення турніру збільшилсь кількість команд, що беруть участь у турнірі. На І змаганнях їх було шість, а сьогодні 16 і географія виходить за межі України, адже цьогоріч у змаганнях беруть участь дві команди з Республіки Польща – гміна Риманув та гміна Бірча.

Голова районної ради побажала гравцям турніру спортивного азарту, позитивних емоцій та перемоги найсильнішим і вручила подарункові корзинки з солодощами та фруктами.

IMG_0695

 

Спортивного успіху усім учасникам побажали і організатор та ідейний натхненник турніру Роман Ванівський, в.о голови райдержадміністрації Ігор Жук, міський голова м. Старого Самбора – Ігор Трухим та міський голова м. Добромиля – Юрій Петрик.

IMG_0722 

Свої музичні привітання учасникам турніру подарували вихованці танцювального клубу «Резонанс» та  Яворська Валерія.

IMG_0725 IMG_0733

IMG_0735

Переглядів: 445