ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
4 вересня Старосамбірський РЕМ святкує 50-річчя створення
Дата новини: 2015-09-03

Шановні працівники

Старосамбірського району електричних мереж!

Кажуть, що без енергії в світі немає життя, а відтак, неможливо уявити собі людське буття чи розвиток будь-якої галузі без електроенергії, яку своєю наполегливою працею, відкритим серцем, щирою душею доносите Ви до кожної домівки, підприємства чи установи.

Впродовж п’яти десятиліть в Старосамбірському РЕМі працюють віддані своїй професії люди, які не рахуючись з особистим часом, іноді складними погодними умовами, природними стихійними явищами забезпечують безперебійне постачання електроенергії. Проте слід пам’ятати, що запас міцності вашої служби створено руками ветеранів, чесна і сумлінна праця яких лягла в основу сьогоднішніх досягнень, а от саме Ви,  кожен на своєму місці, закладає фундамент для нового покоління.

Приємно зазначити, що енергетики активно приймають участь в суспільно-політичному житті Старосамбірщини. Мешканці району висловлюють прихильність та довіру вам шляхом обирання депутатами сільських, селищних, міських рад. Протягом шести скликань працівники РЕМу також обиралися громадами до депутатського корпусу Старосамбірської районної ради. Адже люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані.

У цей святковий день прийміть, щиру подяку за світло і тепло у кожному домі, за вашу невтомну працю, за постійне підвищення якості обслуговування та створення максимально комфортних умов для споживача. 

Оскільки робота працівників електромереж пов’язана з постійним ризиком та часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок, зичу вам успішних буднів без аварій та проблем.

Вітаючи із ювілейною датою бажаю вам надалі продовжувати добрі традиції ваших попередників, нових досягнень вам, примножуйте й надалі здобутки колективу.

Вам та вашим родинам зичу міцного здоров’я, людського щастя, впевненості у завтрашньому дні, добра та мирного неба над головою.

Голова Старосамбірської районної ради                                            Орест Бонк

Переглядів: 415