ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Безпечна громада-спільний інтерес, спільна відповідальність
Дата новини: 2016-11-09

20160205_095740-18 листопада в Старосамбірській районній раді відбулася зустріч з Надією Колесниковою та Маргаритою Тарасовою, представниками Центру інформації про права людини.

За участю голови Старосамбірської районної ради Тетяни Терлецької, голови Самбірської районної ради Віталія Кімака та представника Центру правових та політичних досліджень «СІМ» Олега Ільківа проведено обговорення Самбірського експерименту, який згодом поширився і на Старосамбірський район, що полягав у реформуванні діяльності міліції.

Особливо гостей цікавив наш досвід щодо налагодження співпраці між громадою, поліцією та владою. Одержані рекомендації Центр планує розповсюдити на інші регіони України.

Нагадаємо, що на Старосамбірщині успішно реалізований проект «Апробація моделі формування та реалізації Програми громадських пріоритетів охорони правопорядку, напрацьованої на Самбірщині, для громади Старосамбірського району Львівської області», який впроваджувала громадська організація «Центр правових та політичних досліджень «СІМ» в партнерстві з Старосамбірською районною та міською радами за фінансової підтримки міжнародного фонду «Відродження». Результатом проекту стала спільно напрацьована громадою, поліцією та владою Концепція комплексної безпеки Старосамбірського району, яка затверджена рішенням сесії районної ради.

Приємно зазначити, що співпраця із міжнародним фондом «Відродження» продовжиться у наступному році, адже в січні на Старосамбірщині розпочнеться реалізація нового безпекового проекту під назвою «Створення Креативних просторів безпеки у 12-ти громадах Самбірського та Старосамбірського районів Львівської області», в рамках конкурсу «Безпечна громада-спільний інтерес, спільна відповідальність».

Переглядів: 325