ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Семінар управління аналізу та стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської ОДА
Дата новини: 2017-03-03

У п’ятницю, 3 березня, голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька взяла участь у семінарі з питань планів розвитку Львівщини у 2017 році та підготовки заявок на виділення коштів з обласного та державного бюджетів. Засідання відвідали також перший заступник голови РДА І.Жук, працівники структурних підрозділів РДА та виконавчого апарату районної ради, представники органів місцевого самоврядування Старосамбірського району, ЗМІ.

Начальник управління аналізу та стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко розповіла присутнім про особливості виділення та освоєння коштів для інвестиційних програм з Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету,  а заступник начальника департаменту Надія Бажанська детально розповіла про програми мікрокредитів, під які планують виділити кошти у 2017 році.

Так, зокрема, у поточному році будуть виділені кошти під Програми: газифікації населених пунктів Львівщини, зовнішнє освітлення, розвиток культури, охорона та збереження культурної спадщини, дорожньої інфраструктури, безпека дорожнього руху на автошляхах, забезпечення житлом дітей-сиріт, охорона навколишнього природного середовища, тощо.

Розроблені та затверджені програми для розвитку бізнесу на територіях, завдяки отримання мікрокредитів. У 2017 році будуть фінансуватись Програма з підвищення конкурентоспроможності громади, підтримка та розвиток виробництва, енергозбереження, підтримка індивідуального житлового будівництва на селі, соціальна підтримка учасникім АТО, ветеранів УПА, і ін..

Детальніше про згадані програми Ви можете дізнатись на сайті Львівської обласної  державної адміністрації http://loda.gov.ua/

303 303,2

Переглядів: 345