ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Урочистості з нагоди 202-ої річниці з дня народження творця музики Державного Гімну України – Михайла Вербицького
Дата новини: 2017-03-06

У суботу, 4 березня, працівники виконавчого апарату Старосамбірської районної ради у складі делегації від Старосамбірщини взяли участь  в урочистих заходах з нагоди 202-ої річниця з дня народження творця музики Державного Гімну України – Михайла Вербицького, що відбулись у с. Млини (Республіка Польща).

      Святкування розпочалося зі Святої Літургії  в церкві Покрови Пресвятої Богородиці, де колись був парохом отець Михайло Вербицький та продовжились біля каплиці-пантеону, де похований митець.

     Вшанувати пам’ять та покласти квіти до могили видатного українця приїхало загалом понад тисячу осіб: представники влади Львівщини та Прикарпатського Воєводства, представники дипломатичного корпусу,  небайдужа громадськість.

4,003  4,03  4,0403  Довідково: о. Михайло Михайлович Вербицький (нар. 4 березня 1815, с. Явірник Руський, Сяноцький округ, Королівство Галичини та Володимирії, Австрійська імперія (нині ґміна Бірча, Перемишльський повіт, Підкарпатське воєводство, Польща) — пом. 7 грудня 1870, с. Млини, ґміна Радимно, Перемиський повіт, Підкарпатське воєводство) — видатний український композитор, хоровий диригент, священик УГКЦ, громадський діяч, автор музики державного гімну України «Ще не вмерла Україна».

Переглядів: 317