ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
“Отчий ліс” скликає друзів
Дата новини: 2017-04-04

      Традиційно, у перший тиждень після Великодня, на території Лаврівського монастиря Св. Онуфрія  «Отчий ліс» скликає друзів.

      Цьогоріч святкові заходи відбудуться у суботу, 22 квітня. Нагадаємо, що метою проведення районної акції є привернути увагу до духовної святині та водночас зібрати на рідних теренах якомога більше вихідців зі Старосамбірщини.

      Краяни матимуть нагоду не лише зустрітися з давніми друзями, знайомими, обмінятися думками про минуле й сьогодення, а й в спільному колі помолитись за Україну, посадити пам’ятне дерево, відвідати містечко ремесел та насолодитись культурно-мистецькою програмою.

     “Отчий ліс”  2017 року присвячений  “сильним духом”,  людям, які, незважаючи на життєві випробовування,  не опустили рук, не втратили жаги до життя, не схилили голови, а впевнено дивляться в майбутнє, при цьому простягаючи руку допомоги іншим.

    У рамках культурно-мистецької програми буде проведена БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ під назвою   «Україна починається з Тебе», до якої входитимуть благодійна лотерея та благодійний  ярмарок. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю медичного обладнання для дитячого відділення Старосамбірської ЦРЛ, серед яких: отоскоп,  медичний аспіратор (відсмоктувач) та компресорний інгалятор (небулайзер).

    Під час БЛАГОДІЙНОЇ ЛОТЕРЕЇ, придбавши квиток учасника за символічну плату (від 10 грн.), можна буде  виграти чудові та цікаві призи.

   У  БЛАГОДІЙНОМУ ЯРМАРКУ  будуть задіяні 2 локації: на першій – свої вироби презентуватимуть діти з особливими потребами, а кошти з реалізації своїх виробів учасники використають для власних потреб.

   На другій локації буде представлена продукція  митців-благодійників, серед яких можете бути і Ви. Для цього необхідно запропонувати  свій товар, а кошти, виручені з продажу, будуть сумарно спрямовані на закупівлю згаданого медичного обладнання.

   Асортимент ярмаркових товарів може бути різноманітний:

  • продукція власного виробництва;
  • випічка;
  • книги;
  • вироби Handmade;
  • мистецькі твори;
  • сувеніри.

   Просимо надсилати свої пропозиції на електронну скриньку Старосамбірської районної ради (sts_r_rada@ukr.net) або звертатись за телефоном (238) 21-6-23. Приєднуйтесь! Добро робити легко!  

афіша 2017-1 ДОВІДКОВО:  Станом на  2016 рік кількість дітей з інвалідністю в Україні сягнула 153 547 осіб або 5,9% від усього дитячого населення країни (8 млн). Згідно з результатами національного дослідження, лише половина людей вважає, що українське суспільство толерантне до дітей з особливими потребами, а третина всіх респондентів вважає, що у сім’ї дитина з інвалідністю не може отримати достатній догляд, тож їй буде краще в спеціалізованому дитячому будинку.

  В Старосамбірському районі на обліку знаходяться 306 дітей-інвалідів. За 2016 рік 30 дітей з особливими потребами взято на облік, за 2015 рік – 40 дітей. За І кв. 2017 року – 12 дітей вперше отримали соціальну допомогу.

  По структурі інвалідності на першому місці – вродженні аномалії розвитку, на другому місці – хвороби нервової системи (ДЦП, м’язеві дистрофії ). Найбільша ступінь отримання інвалідності  відзначається у дітей віком від 3 до 10 років.

Отчий ліс

Переглядів: 349