ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Триває процес підготовки повних версій заявок проектів в рамках Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.
Дата новини: 2017-08-08

   В Старосамбірській районній раді триває процес підготовки повних версій заявок проектів, що пройшли до другого етапу в рамках Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

  Набір триватиме до 4 вересня 2017 року.

   Загалом готуються 3 заявки по пріоритету «Доступність», в рамках яких планується здійснити реконструкцію дорожнього полотна комунальних доріг у м. Старий Самбір, м. Хирів та смт. Нижанковичі.

   Підготовка заявок – процес досить складний, адже передбачає детальне планування фінансової частини, підготовки проектно-кошторисної документації з усіма висновками та дозволами, підготовки описової частини проекту англійською мовою.

  Але на переконання голови Старосамбірської районної ради Тетяни Терлецької результат вартий тих зусиль і часу, що доводиться вкладати в підготовку таких проектів. Важливо використовувати кожну нагоду покращити інфраструктуру нашого району.

Pl-BY-UA1

Переглядів: 286