ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбувся ХХІ традиційний дитячий футбольний турнір «Кубок Ромика»
Дата новини: 2017-08-29

   23 серпня 2017 року у м. Добромиль на міському стадіоні проходив ХХІ традиційний дитячий футбольний турнір «Кубок Ромика».
   Функції головного організатора спортивного дійства Романа Ванівського взяли на себе Старосамбірські районна і міська ради та ДЮСШ, оскільки п. Роман цьогоріч не зміг прибути в Україну.
   Участь в турнірі взяло 6 футбольних дружин. Отож за “Кубок Ромика” боролись юні футболісти з Самбора, Рудок, Старого Самбора, Хирова, Добромиля та збірної Самбірського району.
   Треба відмітити, що гравці продемонстрували, як то кажуть “справжній футбол”, порадувавши присутніх динамічною видовищною грою.
   Володарями Кубка стала команда м. Рудки. Почесне друге та третє місця здобули відповідно Самбір та Старий Самбір, кращим захисником Дмитро Вацяк (ДЮСШ м.Ст.Самбір), кращим півзахисником Віталій Каспер (м.Хирів), кращим воротарем Сергій Юрашко (ДЮСШ м.Ст.Самбір), кращим бомбардиром Андрій Луцишин (ДЮСШ м.Самбір), кращим нападником Назар Кизима (м.Добромиль), кращим гравцем  Юрій Андрієчко (ДЮСШ м.Старий Самбір)
.
Всі учасники турніру отримала від організаторів солодкі подарунки та побажання успіхів і нових перемог.

012020018016015014022

Переглядів: 319