ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Благодійна допомога на потреби АТО
Дата новини: 2014-11-13

Закон України № 1668-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги»,  що запропонований Президентом України за підсумками зустрічі з волонтерами у серпні, тимчасово, на час проведення антитерористичної операції, звільняється від оподаткування податком на доходи фізичних осіб благодійна допомога, що надається на потреби АТО, Закон визначає, що суми коштів, отриманих благодійниками – фізособами (які внесені до Реєстру волонтерів) на банківські рахунки для надання благодійної допомоги на користь АТО, не включатимуться до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб.

Крім того, тимчасово, на період проведення АТО, без обмежень включатимуться до інших витрат звичайної діяльності платника податку на прибуток підприємств суми коштів або вартість спеціальних засобів індивідуального захисту, технічних засобів спостереження, лікарських засобів. Платник податку на прибуток має право включати до витрат вартість медичних виробів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення, інших товарів, виконаних робіт, наданих послуг за переліком, що визначається Кабміном, які добровільно перераховані (передані) для потреб забезпечення проведення АТО.

Закон також регулює питання складання Реєстру волонтерів антитерористичної операції. Дія закону поширюється на правові відносини, що виникли з 21 листопада 2013 року.

Сектор обслуговування платників податків

Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ

Переглядів: 415

Коментарі новини: «Благодійна допомога на потреби АТО»