ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Чергова перемога!
Дата новини: 2018-02-14

   Відповідно до інформації Львівської обласної ради, 8 лютого поточного року відбулося  засідання конкурсної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики, яка сформувала переліки проектів, реалізація яких у 2018 році буде  співфінансована з обласного бюджету в межах трьох профільних програм: зовнішнього освітлення населених пунктів (захід «Будівництво та реконструкція об’єктів зовнішнього освітлення населених пунктів»), «Питна вода» та газифікації населених пунктів.

   Відтак, за результатами конкурсу в межах «Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 – 2020 роки» переможцями визнали 28 об’єктів із майже всіх районів області, в тому числа зі Старосамбірського району до переліку увійшла:

  • «Реконструкція вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул.. Придністрянській в с.Бусовисько та по вул.. Молодіжна в с. Верхній Лужок Старосамбірського району Львівської області»  на загальну суму 481.732  тис. грн..

   У рамках Програми «Питна вода» на 2012 – 2020 роки у Львівській області планується реалізовувати в 2018 році 17 проектів, серед яких  об’єкт у межах Старосамбірського району:

  • «Реконструкція водопроводу по вул.. Б.Хмельницького в м.Хирів Старосамбірського району Львівської області» на загальну суму 1494,955 тис.грн.;

   Додамо, що за пропозицією голови комісії Богдана Гагалюка, враховуючи рішення конкурсної комісії та беручи до уваги потребу в дофінансуванні вищеназваних програм, депутати звернулися до бюджетної комісії ЛОР з пропозицією: за результатами виконання бюджету за підсумками 6 – 9 місяців року передбачити додаткові кошти на реалізацію проектів з освітлення, водопостачання та газифікації.

vulicja_mogo_ditinstva

Переглядів: 239