ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Чи готові медичні підприємства району до впровадження медичної реформи
Дата новини: 2020-01-28

ім         За підсумками наради, проведеної з керівниками медичних підприємств, інформуємо жителів Старосамбірщини про те, що комунальні некомерційні підприємства Старосамірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» та «Добромильська районна лікарня» провели необхідний комплекс заходів для старту та впровадження медичної реформи на вторинному рівні.

     Наші заклади стовідсотково готові до підписання угод з Національною службою здоров’я України з 1 квітня 2020 року. Для порівняння, середні показники готовності в області – 80,68%.

   На сьогодні проблемою, яка виникла і потребує негайного вирішення, є плановані Національною службою здоров’я України кошти за програмою медичних гарантій, оскільки ця сума не враховує 25% доплати за роботу в гірських населених пунктах.

         Для вирішення цього питання  районною радою та райдержадміністрацією підготовлено та скеровано необхідні звернення до Національної служби здоров’я України, Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради, з тим, щоб в стислі терміни сприяти у вирішенні зазначеної проблеми.

 

Переглядів: 102