ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Cпільними зусиллями зробимо нашу Старосамбірщину «туристичною Меккою Прикарпаття»
Дата новини: 2017-07-06

Працівниками виконавчого апарату Старосамбірської районної ради з метою популяризації нашого краю, презентації його принад та сприяння розвитку туризму створено сторінку «На вакації до бойків» в соцмережі Фейсбук.  Адже, як постійно наголошує голова районної ради Тетяна Терлецька, нам є чим пишатись, нам є що представити гостям, кожен наш населений пункт має свої родзинки.

Судячи з результатів моніторингу активності даної сторінки, можемо стверджувати, що ми справді цікаві людям, а, отже, питання розвитку туризму на теренах Старосамбірщини, залежить від кожного з нас. Тому Старосамбірська районна рада закликає жителів району та його вихідців не бути байдужими, долучатись до нашої роботи, до творення та поширення сторінки «На вакації до бойків» та Інтерактивної туристичної карти Старосамбірщини, подавати інформацію про наші села і містечка, панорамні фото та фото цікавих об’єктів. Бо перефразовуючи вислів «під лежачий камінь вода не тече», можемо сказати, що туристичні потоки тим інтенсивніші, чим активніші місцеві жителі.

Неоціненним скарбом нашого краю, крім архітектурної, природної та історичної спадщини, є наші митці та народні умільці, яких так багато, але про яких так мало відомо. Тож розповідайте про своїх талановитих друзів, сусідів, родичів.  

Впевнені, що спільними зусиллями зможемо зробити нашу Старосамбірщину «туристичною Меккою Прикарпаття».  

(Відповідальна за адміністрування сторінки – Михайлина Маслей, пропозиції, інформацію, запитання залишайте в повідомленнях на сторінці або за телефоном 0977042066).

0_a67f2_3359bf86_XL

Переглядів: 269