ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
До Державного бюджету Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ надійшло 6421.8 тис. грн. податку на додану вартість
Дата новини: 2016-12-30

 znak-oklyku До загального фонду Державного бюджету протягом січня-листопада  ц.р.  забезпечено збір податку на додану вартість у сумі 6421,8 тис. грн., що складає 101,1 відссоток доведених індикативних показників збору податку на додану вартість.

До Зведеного бюджету  Старосамбірського   відділення Самбірської ОДПІ надійшло
454.3  тис. грн. податку на прибуток 
        З початку 2016 року суб’єкти господарювання Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до місцевого бюджету 454.3 тис. грн. податку на прибуток. Індикативний показник виконано на 213,7 відсотка. 

До Державного бюджету надійшло податку на прибуток у сумі     3108.1 тис. гривень. Індикативний показник виконано на 152,4 відсотка. 
      Нагадуємо, що відповідно до ст. 57 Податкового кодексу платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації.

 

 

Начальник

Самбірської ОДПІ                                                                          І.В.Малецький

 

 

Переглядів: 320