ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Дорогі наші медики, в день вашого професійного свята разом із щирими вітаннями несемо вам і слова вдячності за ваш труд, опіку, турботу, витримку, чуйність, людяність
Дата новини: 2020-06-21

Дорогі наші медики, в день вашого професійного свята разом із щирими вітаннями несемо вам і слова вдячності за ваш труд, опіку, турботу, витримку, чуйність, людяність.
Ви, медичні працівники, є хранителями найдорожчого скарбу, що є в кожного з нас,– нашого здоров’я. В час, коли існує підступна й не прогнозована загроза нашому здоров’ю, мабуть, по-особливому починаємо ставитись до його збереження і в рази більше надії покладаємо на тих, хто покликаний його рятувати.
І ви щодня, не зважаючи на різні перипетії, на думку оточення і навіть всякого роду труднощі у медичній галузі, потверджуєте готовність служити людям, приходити на допомогу, виявляючи відданість своїй справі, ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на професійні небезпеки.
Бажаємо вам, щоб ваше здоров’я вас ніколи не підводило, терпіння й наснаги вам гідно протистояти всім викликам. Нехай ніколи не підводить вас професійне чуття й досвід, щоб ви завше були на крок попереду будь-якої хвороби, щоб навіть найпідступніший вірус не зміг вибити вас із колії.
Хай всі щирі слова, що лунатимуть для вас у ці дні і кожне спасибі від вдячного пацієнта зігрівають ваші серця, надихаючи на нові звершення, а головне безцінним даром лягають в небесну скриню скарбів вічних.
Щастя, добра і благополуччя вам й вашим родинам.

104687766_969549113474146_4951262752040797080_o

Переглядів: 74