ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Дорогі старосамбірчани, сердечно вітаю вас з Днем міста!
Дата новини: 2020-05-22

Дорогі старосамбірчани, сердечно вітаю вас з Днем міста! Вважаю за честь бути частинкою великої родини нашого славного древнього містечка над Дністром та разом з вами вкладати свою маленьку лепту в сьогоднішній літопис його багатовікової історії.
Як і ви, радію кожному здобутку, кожній позитивній зміні в ньому та кожному досягненню його мешканців. Безмежно тішусь і дякую всім вам за те, що крок за кроком наш Старий Самбір і зовнішньо і внутрішньо відроджується та знову стає затишним красивим з особливим шармом та колоритом галицьким містечком.
Цьогоріч в силу обставин ми святкуватимемо День народження нашого міста по-особливому – здебільшого по своїх домівках. Отож бажаю, щоб в цей день нас, роз’єднаних пандемією, єднала любов до рідного міста, бажання працювати на його благо і розквіт, щоб після карантину ми вийшли з новими ідеями, проектами та креативними новаціями для нових звершень в нашому спільному домі.
І нехай наш Небесний покровитель, св. Миколай, благословляє нас на цьому шляху до успіху й розвитку, оберігає наше місто та його жителів від всяких бід.
Щастя, благополуччя вам, старосамбірчани, миру й злагоди в оселях та громаді!
З повагою голова районної ради Тетяна ТЕРЛЕЦЬКА

99441006_948296688932722_1738049986244902912_o

Переглядів: 72