ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Дорогі захисники, шановні воїни, військовослужбовці, добровольці, волонтери, ветерани! Щиро вітаємо вас із Днем захисника України!
Дата новини: 2019-10-14

Дорогі захисники, шановні воїни, військовослужбовці, добровольці, волонтери, ветерани! Щиро вітаємо вас із Днем захисника України!
Дякуємо вам за найцінніше, що є в нашому житті – мир, спокій і стабільність. Саме завдяки вашій самовідданості, героїзму, ми в нашому краю спокійно живемо у своїх домівках під мирним небом.
Боронячи наші рубежі, протистоячи черговій окупаційній навалі, ви довели, що є гідними спадкоємцями тисяч нескорених – тих, хто боронив кордони й безпеку нашої землі впродовж століть, часто в неймовірно складних умовах відсутності державності та нападів значно сильніших ворогів.
Схиляємо голови в пам’ять про всіх – від лицарів Русі, славних козаків, воїнів УПА до новітніх Героїв – хто віддав життя в боротьбі за цілісність й незалежність нашої країни.
Пишаємось вами, дорогі захисники, ветерани АТО Старосамбірщини, дякуємо за звитягу, за вклад у розбудову рідного краю, патріотичне виховання нашої молоді.
Міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття і сили вам для нових здобутків і перемог на всіх фронтах! Добра, щастя, злагоди і благополуччя вашим родинам.
Мирного неба нам всім. І нехай божественний покров Пресвятої Богородиці, простягнений над нами, уберігає від бід, зла та негараздів!

72378264_778569179238808_3228994861680033792_n

Переглядів: 117