ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
eHeаlth: 40% мешканців Старосамбірщини уклали декларації з лікарями.
Дата новини: 2018-07-06

    Як повідомляє адміністрація КЗ СРР “Старосамбірська ЦРЛ”, станом на 05.07.2018 року 28 787 (40 %) громадян Старосамбірського району уклали декларації з сімейними лікарями.

      До загальноукраїнської системи E-Health  підключені всі заклади первинної медичної допомоги Старосамбірського району. Найактивніше процес укладення декларацій відбувається в АЗПСМ м. Ст.Самбір, (49,0%) АЗПСМ м. Добромиль (47,8%), АЗПСМ с.Страшевичі (49,3%), АЗПСМ с.В.Сушиця (60,0%), АЗПСМ м.Хирів (39,0%).

      Підписання декларацій мешканцями Старосамбірщини є надважливим завданням в роботі медичних працівників району і аналізується головним лікарем КЗ СРР «Старосамбірська ЦРЛ» Юрієм Войтівом та його заступниками  на кожній оперативній нараді медпрацівників, адже від цього залежить здоров’я та благополуччя населення.

    05.07.2018 року відбулася чергова оперативна нарада у заступника головного лікаря по медичному  обслуговуванню населення району  В.Савенко за участю фельдшерів ФАПів Старосамбірщини, де було проаналізовано кількість укладених угод в розрізі кожного населеного пункту району.

Нагадаємо, для того щоб обрати свого лікаря, потрібно:  взяти паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон і прийти до вибраного медичного фахівця.  Для обрання педіатра необхідно додатково взяти ще свідоцтво про народження дитини.  Декларацію з лікарем в цьому випадку підписує один з батьків або інший законний представник дитини. Дитину приводити необов’язково.

Лікар, або представник медзакладу (медсестра, працівник реєстратури) введе ваші дані в електронну систему. Після чого на ваш мобільний телефон надійде СМС з кодом, який потрібно повідомити працівнику закладу. Декларацію роздруковують з електронної системи, ви перевіряєте правильність внесених даних та підписуєте її у двох примірниках, один з яких забираєте собі. 

Важливо розуміти, що кожен має право обрати того лікаря, якому довіряє.

Адміністрація КЗ СРР “Старосамбірська ЦРЛ”

rivnyani-vstihnut-obrati-svoho-likarya20180404_1838

 

 

Переглядів: 190