ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Всіх поціновувачів літератури із святом духовності, мудрості і знань –Всеукраїнським днем бібліотек!
Дата новини: 2015-09-30

  _140663017250Шановні бібліотекарі Старосамбірщини, вітаю вас з святом духовності, мудрості і знань –Всеукраїнським днем бібліотек!

  Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

  В Україні книгу шанували здавна, ще з часів Київської Русі. Книжна наука в нашій Батьківщині почалася за часів князювання Володимира. Ще більшого розквіту здобула при Ярославі Мудрому. Наші мудрі предки знали, що книга — це справжня скарбничка мудрості. Недаремно здавна люди збирали їх, створювали бібліотеки, щоб зберегти ту інформацію, яка міститься у книгах. У Львові на одному з приміщень місцевої книгозбірні зроблено напис латинською мовою: «Тут мертві живуть і німі промовляють». Бо й справді, у книгах залишаються жити думки, прагнення, мрії не лише наших сучасників, а й представників минулих поколінь.

  Книгозбірні додають нам мудрості, стають нашим дороговказом, наповнюють наші серця неповторними емоціями та, як незгасимий смолоскип, освітлюють шлях життя. Доносячи до людей увесь спектр інформаційних потоків, вони сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення.

  На плечі бібліотекаря лягає велика відповідальність, адже щоб підібрати книгу відповідно до смаків та інтересів відвідувача необхідно в першу чергу самому бути високоінтелектуальною людиною та вміти неупереджено судити про літературу.

  Ваша праця заслуговує високої суспільної поваги та підтримки, адже саме Ви відкриваєте людям багатогранний світ книги, забезпечуєте нерозривний зв’язок минулого і сьогодення. 

  В цей святковий день бажаю працівникам бібліотек постійних поповнень вашої інтелектуальної скарбниці, допитливих і зацікавлених читачів, та дякую за вашу титанічну працю на просвітницькій ниві!

  Зичу Вам і вашим близьким міцного здоров’я,  благополуччя, достатку в кожній оселі і прихильності долі. Нехай ніколи не покидають Вас почуття Оптимізму, Віри, Надії, Любові і Мудрості-Софії.

  А читачам та усім, хто любить і шанує книгу, нових, цікавих непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави.

Переглядів: 394