ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Голова районної ради Тетяна Терлецька сьогодні взяла участь в районній он-лайн конференції із керівниками навчальних закладів «Навчання має бути безпечним», організованій відділом освіти
Дата новини: 2020-08-27

Голова районної ради Тетяна Терлецька сьогодні взяла участь в районній он-лайн конференції із керівниками навчальних закладів «Навчання має бути безпечним», організованій відділом освіти.
У вітальному слові Тетяна Іванівна відмітила, що розуміє, які поряд з радістю розпочати навчальний рік стаціонарно є хвилювання в представників освітньої сфери, зважаючи на особливі умови, в яких доведеться працювати. Разом з побажаннями оптимізму, віри в себе, невичерпної життєдайної енергії та терпеливості Тетяна Терлецька запевнила освітян у посильній постійній підтримці в частині організації безпечних та комфортних умов навчально-виховного процесу з боку районної влади, яку власне неодноразово на ділі демонструвала районна рада впродовж останніх років.
Позитивного настрою, бо з гарним настроєм значно легше додати всякі труднощі, навіть віруси, наснаги всім для успішного старту й ефективної роботи побажала присутнім Тетяна Іванівна.
«Всякий новий досвід, а досвід отриманий в екстремальних умовах особливо, робить нас сильнішими, мудрішими, винахідливішими, креативнішими. Мабуть, кожен педагог й учень вже несе в майбутнє чималий багаж лайфхаків в сфері здобуття знань, саморозвитку та самовдосконалення. Тому зичу всім стійкого імунітету й міцного здоров’я, витримки та взаєморозуміння, щоб вийти із даного випробування лише досвідченішими, стійкішими, впевненішими в своїх силах, більш пристосованими до нестандартних ситуацій,» – зазначила в підсумку голова районної ради.

118588986_1018412951921095_1126303982949166531_o

Переглядів: 58