ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Голова районної ради Тетяна Терлецька взяла участь у відкритті проекту “Об’єднуймось свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області.”
Дата новини: 2015-11-30

27_11_procesi1

Голова районної ради Тетяна Терлецька взяла участь у відкритті проекту “Об’єднуймось свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області.”

У Львівській обласній раді під час відкриття проекту говорилось про розумне об’єднання громад, яке сприятиме розвитку територій. Цей проект реалізовує Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Львівською обласною радою та співфінансує Фонд Східна Європа в рамках проекту ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні».

Проект впроваджуватиметься у трьох пілотних громадах Львівської області: Головецька територіальна громада (Старосамбірський р-н), Чукв’янська територіальна громада (Самбірський р-н), Белзька територіальна громада (Сокальський р-н).

У рамках проекту заплановано здійснити аналіз потенціалу, бюджету та ресурсів пілотних громад, планування місцевого розвитку у трьох вибраних громадах за участі широкого кола представників влади, громадськості, експертів та місцевих лідерів, а також провести презентацію кращих практик для зацікавлених громад.

У ході зустрічі було представлено основні цілі та ідеї проекту, а також обговорено заходи і терміни його реалізації. Проект «Об’єднуймось свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області» триватиме до вересня 2016 року.

Тетяна Терлецька у своєму виступі наголосила на тривалій співпраці Старосамбірського району з Асоціацією „Євроергіон Карпати – Україна” і висловила надію, що цей проект сприятиме успішному втіленню процесу децентралізації в районі.

У ході робочої зустрічі Галиною Литвин, виконавчим директором Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», було представлено основні цілі та ідеї проекту, обговорено заходи та строки реалізації.

Між учасниками робочої зустрічі відбулося також обговорення актуального стану процесу об’єднання громад, визначення проблемних питань та можливих шляхів їх вирішення у рамках проекту.

Довідково Проект «Об’єднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області» реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Львівською обласною радою. Проект співфінансується Фондом Східна Європа в рамках проекту ЄС „Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні”. Метою проекту є підвищення ефективності процесу об’єднання громад та удосконалення навичок управління місцевим розвитком в нових умовах на території різних за вихідними умовами та потенціалом пілотних громад Львівської області: Головецької, Чукв’янської та Белзької. У рамках проекту передбачено реалізацію таких заходів: – здійснення аналізу потенціалу, бюджету та ресурсів об’єднаних Головецької, Чукв’янської та Белзької громад; – планування місцевого розвитку у трьох вибраних громадах за участі широкого кола представників влади, громадськості, експертів та місцевих лідерів; – здійснення широкої інформаційно-просвітницької кампанії з метою презентації кращих практик для зацікавлених громад Карпатського Єврорегіону.

Загалом участь у презентації проекту взяли представники АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна»виконавчий директор Галина Литвин, керівництво пілотних громад та районів, координатори проекту.

Переглядів: 386