ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Голова районної ради Тетяна Терлецька взяла участь у засіданні Наглядового Комітету проекту «ПАНТЕРА – Транспорт в районі Перемишля і Нижанкович за спадщину співпраці»
Дата новини: 2019-05-31

Вчора, 30 травня, голова районної ради Тетяна Терлецька взяла участь у засіданні Наглядового Комітету проекту «ПАНТЕРА – Транспорт в районі Перемишля і Нижанкович за спадщину співпраці», який спільно реалізується Асоціацією ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” , Powiat przemyski та Нижанковицькою селищною радою що реалізується в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом в рамках Європейського інструменту сусідства.
Варто зазначити, що попри інфраструктурну складову, ремонт доріг, даний проект передбачає також напрацювання СПІЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА між Старосамбірським районом та Перемишльським повітом, що є вельми важливим з точки зору подальшої співпраці та її розширення та поглиблення.
В рамках обговорення план роботи над даним документом Тетяна Іванівна зазначила, що Старосамбірщина загалом має 70 км українсько-польського кордону, тому доречно було б включити до складу робочої групи представників громад, дотичних до кордону. Дана пропозиція була визнана слушною та підтримана усіма партнерами.
Галина Литвин, виконавчий директор АОМС «Єврорегіон Карпати-Україна», окреслила структуру Програми, її основні завдання та етапи напрацювання. 
Презентовано документ буде наступного року під час підсумкової конференції проекту.

61628917_693230297772697_5069428849557635072_n

 logo PlByUa-small
Переглядів: 143