ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Голова Старосамбірської районної ради О.Бонк провів робочу зустріч з професором кафедри музичної фольклористики, доктором мистецтвознавства Національної музичної академії України ім. П.Чайковського М.Хаєм
Дата новини: 2015-08-25

Відбулась зустріч голови Старосамбірської районної ради Ореста Бонка з професором кафедри музичної фольклористики, доктором мистецтвознавства Національної музичної академії України ім. П.Чайковського Михайлом Хаєм, який, до слова сказати, є вихідцем Старосамбірщини, а саме з села Лютовисько.

В ході зустрічі була обговорена необхідність популяризації музичної фольклористики нашого краю, зокрема організувати постійно-діючий семінар з науково-виконавської реконструкції традиційної культури (музика, спів, танець). Даний семінар буде корисним не тільки для досвідчених музикознавців, але і для  молодих дослідників, студентів вищих навчальних закладів і шкіл, а також для величезної когорти слухачів та поціновувачів кобзарства й української традиційної культури загалом. Перший семінар планується провести в листопаді 2015 року.

На пам’ять про зустріч професор М.Хай подарував голові Старосамбірської районної ради О.Бонку свою книгу «Микола Будник і кобзарство». Книга представляє унікальний новітній погляд на феномен і проблематику одного з най унікальніших явищ української традиційної культури – кобзарства і лірництва. Крізь призму світобачення легендарного панотця-цехмайстра Київського кобзарського цеху Миколи Будника та власних спостережень й експериментів, в процесі багаторічного спілкування та активної співпраці з майстром.

Для всіх читачів книга «Микола Будник і кобзарство» буде презентована професором М.Хаєм на 22 Форумі Видавців у Львові, що відбудеться 9-13 вересня.

DSC

 

Переглядів: 379