ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Голова Старосамбірської районної ради О.Бонк взяв участь у святкуванні “Дня Батька”!
Дата новини: 2015-09-21

00556105

20 вересня 2015 року в приміщенні Народного дому міста Старого Самбора відбулись урочистості з нагоди свята «Дня батька». В урочистостях взяв участь голова Старосамбірської районної ради Орест Бонк, який у своєму виступі зазначив:

«Батько і мати – два сонця гарячих, що нам що дарують надію й тепло…» – рядки із пісні Назарія Яремчука.

Батьки для кожного з нас є однаково дорогими, рідними, найкращими, найдорожчими людьми  на Землі.  З перших днів життя ми відчуваємо їх безмежну любов та турботу. Недаремно, дитина рідною мовою починає   розмовляти здебільшого із слів мама чи тато.

День батька – свято чоловіків, для яких батьківство – це не збіг обставин, а призначення в житті. Адже, батько – це та людина, що спонукає сина чи доньку до розвитку, вдосконалення, подає приклад для наслідування. Батько-це захисник сім’ї, а в умовах сьогодення ще й захисник Держави, що опинилась під впливом ворожої агресії.

Отож, в День батька, хочу побажати, щоб  рідна батьківська хата світиться Вам милим і бажаним вогником домашнього затишку і чекала Вас  з далеких життєвих стежин.

Пам’ятайте, що з цього рідного куточка Землі, в небеса, постійно піднімається щира дитяча та батьківська молитва за Вас, за мир і спокій у світі, за щасливе майбуття.

Усім татусям бажаю міцного здоров’я, родинного тепла, бути справжнім прикладом надійності та підтримки для своїх дітей.

Щиро бажаю, щоб кожна дитина дочекається свого тата з війни, а батько – сина.

Сивочолі наші татусі, зичу Вам ще довгих-довгих років життя, аби ми могли радувати Вас, піклуватися про Вас, любити  Вас.

Закликаю всіх присутніх тут, знайти сьогодні час, щоб сказати найважливіші слова своєму батькові, бо в дітях Вони себе лишають, себе продовжують в житті.»

Переглядів: 394