ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Голова Старосамбірської районної ради Орест Бонк привітав людей золотого віку
Дата новини: 2015-09-30

 

osin04

Що таке старість? Інколи про неї говорять як про осінь – золоту пору року!

 Шановні ЛЮДИ ЗОЛОТОГО ВІКУ!

Другий місяць осені починається з особливої дати. 

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

На мою думку – це найкраще відображено в «Листі Святішого Отця Івана-Павла ІІ «До моїх Братів і Сестер – людей похилого віку». Ось деякі роздуми :

–  Думкою обіймаю Вас, котрих Бог Отець виповнив довголіттям, дорогі старі люди всіх мов і культур. Скеровую до Вас цей лист – людей похилого віку, щоби звернути увагу всього суспільства на становище тих, котрі, несучи тягар років, часто змушені боротися з багатьма тяжкими проблемами . . . це природно, що в нашому віці ми повертаємося до минулого, щоби підвести своєрідний підсумок. Такий погляд назад дозволяє спокійніше й об’єктивніше оцінювати людей і ситуації, з якими ми зіткнулися в житті. Час минає та розмиває контури подій і пом’якшує їхні болючі аспекти. На жаль, у житті кожної людини є багато лиха і неприємностей. Але досвід учить нас, що з допомогою милості Божої ці щоденні труднощі часто сприяють процесові дозрівання людини, гартують  її характер . . .

Ми цінуємо Ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм, відвага кожного з Вас. Скільки випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які Ви пронесли через все своє життя.

Пройдений шлях і людини похилого віку, і ветерана війни, і ветерана збройних сил чи органів внутрішніх справ, і воїна-інтернаціоналіста, і ветерана праці, всіх, кому ми завдячуємо українською державністю, – гідний взірець для наслідування.

Всім Вам висловлюо щиру повагу та глибоку вдячність за розбудову та зміцнення нашої держави, за високу громадянську свідомість, розуміння, толерантність та нелегку працю.    

Бажаю довгі-довгі роки прожити здоровими, щасливими у злагоді, повазі і любові!

З повагою, Голова Старосамбірської районної ради Орест Бонк

Переглядів: 406