ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПИТАННЯ ЩОДО ПРИСВОЄННЯ ГРОЗІВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ СЕРЕДНІЙ ШКОЛІ І-ІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ІВАНА КОПАЧА
Дата новини: 2019-11-01

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозиції щодо присвоєння Грозівській загальноосвітній середній школі І-ІІ ступенів імені Івана Копача та врахування їх думки під час прийняття районною радою відповідного рішення, відповідно до вимог Закону України «про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Старосамбірська районна рада оголошує проведення громадського обговорення з питань присвоєння імені Івана Копача Грозівській загальноосвітній середній школі І-ІІ ступенів.

Пропозицію щодо присвоєння вищезазначеному навчальному закладу імені Івана Копача районній раді внесла директорка Грозівської загальноосвітньої школи, Павлечко Леся Ярославівна.

 

Іван Копач народися у селі Грозьово Старосамбірського району (тоді Старосамбірського повіту). Педагог, мовознавець і літературознавець, захистив докторську дисертацію (1901 р.), викладач класичної філології Львівського університету. Упорядкував чотири українські читанки А.Крушельницького. Інспектор українських шкіл Львівської округи (тепер області). Стажувався у Відні, Мюнхені та Берліні. Член наукового товариства НТШ, дописувач часопису «Літературно-науковий вісник». Учасник з’їзду українських письменників у Львові з нагоди 100-річчя «Енеїди» Котляревського. Дуже добре товаришував з Іваном Франком й активно докладався, щоб Львівський університет отрима назву на честь Каменяра.

Строк проведення громадського обговорення з вищезазначеного питання становить не менше, ніж два місяці з моменту офіційного оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення на веб-сайті Старосамбірської районної ради.

 

У рамках проведення громадського обговорення на території Старосамбірського району відбудуться наступні заходи:

  • збори трудового колективу Грозівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • засідання батьківського комітету  Грозівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • засідання круглого столу в Грозівській ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • громадські слухання;
  • електронна консультація – sts_r_rada@ukr.net;
  • листування – 82000, Львівська обл., м.Старий Самбір, вул.Л.Галицького, 40.

 

До участі у вищеперерахованих заходах запрошуються жителі Старосамбірського району, фізичні та юридичні особи, громадські обєднання, політичні партії, громадські організації, представники засобів масової інформації району.

Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі Старосамбірській районній раді протягом 30 днів з дати опублікування відповідного інформаційного повідомлення (до 01.12.2019 р.) за адресою: 82000, Львівська обл., м.Старий Самбір, вул..Л.Галицького, 40; телефон-факс – (03238) 21-623; приймальня – (03238) 21-462 або ж надсилаються електронною поштою на адресу – sts_r_rada@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, з поміткою «громадське обговорення». Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронні формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не будуть реєструватись!.

Відповідальною особою за організацію громадського обговорення та проведення відповідних заходів є радник голови районної ради з гуманітарних та соціальних питань, Іван Габак.

2018-03-01-05_1

Переглядів: 116