ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Інформує Державна фіскальна служба “Про звітність платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин” 
Дата новини: 2015-09-24

DFS_Ukraine_logo

За вісім місяців цього року  від платників рентної плати за користування надрами для видобування  корисних копалин до Зведеного бюджету  старосамбірщини поступило 230,9тис грн., з них – 167,1 тис грн. до Державного бюджету та 63,8 тис грн. до Місцевого. Фахівці служби нагадують що, податкова декларація з рентної плати подається її платником починаючи з календарного кварталу, що настає за кварталом, у якому такий платник отримав спеціальний дозвіл. Платник рентної плати самостійно обчислює суму податкових зобов’язань та подає до відповідного контролюючого органу податкову декларацію, яка містить додатки за місцезнаходженням ділянки надр, з якої видобуті корисні копалини, у разі розміщення такої ділянки надр у межах території України протягом 40 днів після закінчення звітного кварталу. Граничним терміном подання такої декларації за IІІ квартал 2015 р. є  9 листопада 2015 р.

Довідково: на даний час діючою є форма Податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 17.09.2012 року № 1000.

 

 

 

 

Переглядів: 388