ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Інформує податкова
Дата новини: 2017-05-31

Колдоговора 5Обговорення актуальних питань оподаткування на зустрічі з бізнесом  Старосамбірщини.

 Днями в приміщенні Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ відбулася зустріч заступника начальника ОДПІ Білого Михайла Гнатовича з представниками місцевої бізнес-спільноти.

«На сьогоднішній день зусилля держави і фіскальної служби направлені на створення сприятливих умов для ведення підприємницької діяльності суб’єктами господарювання. Одним із спільних кроків на шляху до порозуміння між фіскальною службою та платниками податків є впровадження електронного документообігу», – саме така думка висловлювалась присутніми на зустрічі.

Всім учасникам зустрічі наголошено,  що впровадження сучасних інформаційних технологій дозволяє зберегти дорогоцінний час для бізнесу шляхом уникнення черг в податкових інспекціях та заощадити кошти на придбання бланків і паперу. Адже сьогодні йдеться не лише про можливість подання звітності в електронному вигляді. Розуміючи важливість оптимізації цього процесу для платників податків, Державна фіскальна служба України запровадила цілу низку безкоштовних сервісів для платників податків, скориставшись якими можна отримати необхідну послугу, довідку чи інформацію не виходячи з офісу чи дому.

В ході проведення зустрічі податківці проінформували платників податків про зміни і новації податкового законодавства 2017 року.

Також, проінформовано на дотриманні законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, який з 1 січня 2017 року становить 3200 гривень, про зміни в законодавстві про працю, а також про посилення відповідальності за порушення в сфері праці.

Наприкінці зустрічі всім роботодавцям надані роз’яснення на запитання, що надходили під час заходу.

 

photo_sizedsСтаросамбірські податківці розповіли школярам про податки

Вже традиційно, щомісяця, податкові фахівці зустрічаються із школярами м. Старого Самбора та Старосамбірського району. Нещодавно такі зустрічі відбулись  із старшокласниками ЗСШ №2  м.Старого  Самбора  та  Хирівської гімназії-інтернату, за участі працівників Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ .

Податкові фахівці ознайомили учнів місцевих шкіл з основами податкових знань, розповіли про історію виникнення податків в Україні та важливість їх сплати.

Сьогодні старшокласники усвідомлюють свою громадянську позицію і хочуть бути ще більш обізнаними з вимогами законодавства. Учні проявляли неабияку зацікавленість, тому урок відбувся у вигляді дискусії, наприкінці учні отримали відповіді на усі свої запитання, а їх було чимало.

Метою заходів є ознайомлення учнів із необхідністю виконання конституційного обов’язку кожного громадянина – сплати податків та зборів у терміни та розміри, встановлені законодавством. Зважаючи на численні запитання, які задавали майбутні платники податків та їхнє правильне розуміння важливості наповнення державної скарбниці, можна із впевненістю сказати, що сьогоднішні школярі – справжні патріоти своєї держави і в майбутньому вони стануть сумлінними платниками податків.

Начальник Самбірської ОДПІ                                            І.В. Малецький

 

Переглядів: 288