ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Ініціатива першочергової модернізації спортивних залів загальноосвітніх навчальних закладів Старосамбірщини
Дата новини: 2019-05-14
Нещодавно в Офіційному віснику України опубліковано Постанову Кабінету Міністрів України №376 від 17 квітня 20019 року «Про деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів», яка дає можливість місцевим бюджетам отримати грошову допомогу з державного бюджету на ремонт об’єктів спортивного спрямування при загальноосвітніх навчальних закладах.
У зв’язку з цим, керівництво Старосамбірської районної ради спільно з Старосамбірською РДА звернулось з пропозицією до Департаменту освіти і науки ЛОДА щодо включення у перелік об’єктів, які вимагають першочергової модернізації, спортивних залів навчальних закладів Старосамбірського району, ініціативи щодо ремонту яких були протокольно внесені головами місцевих рад під час обговорення Перспективного плану розвитку населених пунктів Старосамбірського району на 2019-2021 роки. Серед них – спортивні зали ОЗНЗ «Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області», Головецької ЗСШ І-ІІІ ст., загальноосвітньої середньої школи І – ІІІ ступенів села Нове Місто, загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів – ДНЗ імені Дмитра Петрини с. Торгановичі”, Старосолянського НВК “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”.
Як тільки керівництвом району буде отримано схвальну відповідь, ми готові приступити до виготовлення проектно-кошторисної документації з метою створення найкращих умов для заняття спортом підростаючим
поколінням Старосамбірщини.
geo-sports-banner-cropped-size21
Переглядів: 143