ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Кабмін ввів тимчасову заборону на санітарну вирубку лісу
Дата новини: 2016-05-12

скачанные файлы (17)Кабінет міністрів України підтримав пропозицію щодо тимчасового припинення рубки в лісах до перегляду нормативно-правових актів, які регулюють порядок та правила її здійснення. Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

«Це – реакція уряду на мій звіт щодо інспекції Національних парків Карпатського регіону. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман визначив пріоритетом створення системи, що унеможливить варварську вирубку лісу», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Уряд також доручив Мінприроди, Нацдержслужбі, Мінагрополітики провести службове розслідування фактів бездіяльності керівництва Державної екологічної інспекції України у сфері охорони та збереження лісових ресурсів та про результати у двотижневий строк проінформувати Кабінет міністрів.

Семерак зазначив, що у місячний термін Мінприроди, Мінагрополітики, Мінрегіону, Держлісагентство, Держрибагентство мають опрацювати та подати Кабінету міністрів відповідні проекти актів щодо реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища шляхом визначення єдиного контролюючого органу у цій сфері та передачі йому всіх контрольних функцій.

«У Мінприроди наразі опрацьовується питання призначення керівників установ природно-заповідного фонду за результатами відкритих конкурсів із залученням фахівців, науковців, представників громадських організацій та місцевих громад», – повідомив він.

Нагадаємо, що напередодні Кабінет міністрів звільнивОлександра Ковальчука з посади голови Державного агентства лісових ресурсів.

http://zaxid.net/news/showNews.do?kabmin_vviv_timchasovu_zaboronu_na_sanitarnu_virubku_lisu&objectId=1391460

 

 

Переглядів: 339