ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Керівництво Самбірської ОДПІ зустрілось з представниками бізнесу Старосамбірщини
Дата новини: 2016-11-18

photo_sizedsНещодавно в приміщенні Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ відбулась зустріч керівництва Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області з представниками бізнесу Старосамбірщини.

Відкриваючи захід начальник ОДПІ Ігор Малецький зазначив, що метою цієї зустрічі є допомога представникам бізнесу у веденні підприємницької діяльності в правовому полі, а також розгляд пропозицій та зауважень представників бізнесу.

Під час проведення засідання податківці та підприємці обговорили найбільш актуальні питання, що виникають у сфері оподаткування підприємницької діяльності. Зокрема, розглядались норми законодавства щодо адміністрування та сплати податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, земельного податку та орендної плати, податку на нерухоме майно, транспортного податку, єдиного податку.

У виступах звернуто увагу підприємців на те, що рівень заробітної плати є базою для нарахування податків і зборів, зокрема податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Разом із тим зазначені платежі і насамперед ПДФО є джерелом формування доходів районного бюджету та бюджетів місцевого самоврядування. Таким чином виплачуючи більшу заробітну плату, суб’єкти господарювання безпосередньо впливають не тільки на матеріальний стан своїх працівників, але й на соціально-економічний розвиток сіл, селищ, районів, в яких вони проживають і працюють. Держава зменшила податки на заробітну плату (з 41% – до 22 %), а тому для роботодавців з’явилася можливість для збільшення заробітної плати найманих працівників за рахунок економії по сплаті єдиного соціального внеску.

На завершення зустрічі начальник Самбірської ОДПІ Ігор Малецький відзначив, що органи фіскальної служби завжди відкрити до конструктивного діалогу.

15/11/2016

 

Начальник Самбірської ОДПІ                                                          І.В. Малецький

 

Переглядів: 308