ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Комфортніші умови для найменших мешканців Хирова, вихованців садочка ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ліцею імені Владики Івана Хоми, в рамках реалізації проєктів місцевого розвитку
Дата новини: 2019-08-12

Комфортніші умови для найменших мешканців Хирова, вихованців садочка ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ліцею імені Владики Івана Хоми, створюються в даний час в рамках реалізації проєкту – переможця обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, що проводить Львівська обласна рада.
Зокрема, вже встановлено підвіконники, пошпакльовано стелю та стіни. При цьому, стіни, що розділяють приміщення власне садочка та школи оброблено звукоізоляційними матеріалами. Отож, сподіваємось, що маленькі хирівчани гідно оцінять старання дорослих та із ще більшим задоволенням й натхненням відвідуватимуть садочок.
До слова, минулого року завдяки втіленню проєкту місцевого розвитку в закладі проведено ремонт системи опалення із заміною котла, що вийшов з ладу, на сучасний та ефективніший для забезпечення належних температурних умов й мікроклімату.
Ініціативна група ліцею отримала з боку районної ради всю необхідну допомогу при формуванні проєктних заявок та їх реалізації.
#співпраця_в_дії #проекти_місцевого_розвитку

IMG-3a22fa3b590aa296606191e35b3431ed-V

Переглядів: 135