ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Конкурсна рада перерозподілила кошти на співфінансування мікропроектів місцевого розвитку
Дата новини: 2015-10-09

6_10_mikroprУ Львівській обласній раді під головуванням заступника голови обласної ради Валерія П’ятака відбулось засідання Конкурсної ради з питань реалізації обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки. На засіданні заслухано питання про стан реалізації мікропроектів у 2015 році. За інформацією департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації, профінансовано 10,5 млн грн із 16,9 млн грн, передбачених в обласному бюджеті. Найгірша ситуація з виконання мікропроектів в Городоцькому та Сколівському районах.

Також Конкурсна рада розглянула питання щодо перерозподілу 263 тис. 670 грн, передбачених в обласному бюджеті на співфінансування мікропроектів місцевого розвитку.

Виділено кошти на мікропроекти, які перебували в резерві, та виконавці яких виконали роботи власними силами.

Відповідно до рішення Конкурсної ради, кошти додатково будуть скеровані на капітальний ремонт Незнанівського НВК “ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ” Кам’янка-Бузького району Львівської області (заміну вікон та дверей); благоустрій території парку (капітальний ремонт огорожі парку смт. Підбуж Дрогобицького району Львівської області); капітальний ремонт, заміну вікон та дверей в Народному домі с. Комарів Волицької сільської ради Сокальського району Львівської області; благоустрій території та облаштування дитячого Підгорецького майданчика дошкільного навчального закладу; реконструкцію вуличного освітлення вул. Л. Українки у с. Глинськ Жовківського району Львівської області.

Стаття із офіційного сайту Львівської обласної ради

Переглядів: 376