ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Коротка інформація про перебіг карантину в режимі надзвичайної ситуації на Старосамбірщині станом на 15.04.2020
Дата новини: 2020-04-15

Коротка інформація про перебіг карантину в режимі надзвичайної ситуації на Старосамбірщині.

🔶❗️За даними медичних установ району станом на ранок 15 квітня хворих на ГРЗ – 1 особа, яку госпіталізовано з пневмонією –1 особа.

🔶❗️14 квітня зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19 в мешканця Старосамбірського району. Чоловік ймовірно інфікувався під час стаціонарного лікування в Львівському центрі легеневого здоров’я, де перебував з 3 квітня. Біоматеріал для проведення ПЛР-дослідження у хворого було відібрано 9 квітня, яке і підтвердило захворювання. На сьогодні стан хворого задовільний, хвороба перебігає у легкій формі. Відповідними службами району проводиться встановлення всіх контактних осіб. Члени сім’ї хворого перебувають в самоізоляції та знаходяться під постійним медико-санітарним наглядом.

🔶❗️Старосамбірською районною радою спільно з сільськими, селищними та міськими радами щоденно ведеться робота над формуванням списку осіб, які нещодавно повернулись з-за кордону. Наразі до списку внесено 594 особи, дані про яких передано первинній медичний допомозі та поліції для постійного моніторингу та дистанційної роботи.

🔶❗️ За інформацією Старосамбірського міжрайонного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» 551мешканець району знятий з обліку осіб, які нещодавно повернулись з-за кордону та пройшли самоізоляцію впродовж 14днів.

🔶❗️Старосамбірським відділенням поліції здійснюється посилене патрулювання в населених пунктах району на предмет дотримання правил карантину. За період введення карантину працівниками поліції складено 18 адміністративних протоколів за порушення правил карантину в основному за ст.44-3 КУпАП.

🔶❗️Екіпажами МНСників та поліції проводяться оповіщення населення про умови карантину. Закликаємо усіх дотримуватись правил карантину, адже хворобу легше попередити, ніж її лікувати. Бережімо себе та один одного!

90622951_906800203082371_5382390570817683456_n

Переглядів: 93