ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Корисна інформація для вчителів та учнів
Дата новини: 2020-04-02

Корисна інформація для вчителів та учнів

У час карантину гостро постає питання результативного навчання учнів, зокрема випускників, що готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. На допомогу  старшокласникам прийде платформа он-лайн курсів підготовки до ЗНО  Be SMART (https://besmart.study).

Як інформує департамент освіти і науки Львівської ОДА, платформа Be SMART/Будь розумним  – це безкоштовний ресурс для тих, хто хоче покращити свої результати ЗНО, почуватися впевнено та отримати максимальний бал під час незалежного оцінювання. 

Тут розміщені:

• матеріали з 9 предметів та понад 2000 тестів;

• аналіз тестових завдань пробних ЗНО-2019;

• короткі відеолекції по 20-25 хвилин;

• тести, які затвердило МОН;

• безкоштовна реєстрація.

У партнерстві з EDUGET, Міністерством освіти і науки, Українським центром оцінювання якості освіти на платформі створено та розміщено серію відеороликів по кожному предмету пробного ЗНО-2019, де вчителі пояснюють всі питання пробного тестування, а також дають рекомендації для складання державної атестації.

 

Для комфортної роботи у допомозі вчителям стане он-лайн платформа ПроШколу (https://proshkolu.com/) – це безкоштовна юридична онлайн-підтримка вчителів з усіх куточків Україні. Педагогам допомагають знайти рішення, розібратися з документами чи професійними питаннями, які виникають зокрема в умовах карантину. Тут зібрана команда юристів та психологів, які спеціалізуються на питаннях освіти та трудовому кодексі, які готові оперативно відповідати на питання, що виникають в процесі освітньої діяльності.

 

сайт

 

Переглядів: 83