ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Круглий стіл на тему: «Про роботу ДП «Старосамбірське ЛМГ»
Дата новини: 2017-02-01

Вчора, 31.01.2017 року в м. Старий Самбір у приміщенні ДП «Старосамбірське ЛМГ» відбувся круглий стіл на тему  у 2016 році та основні напрямки діяльності на 2017 рік». Учасниками наради були заступник голови Старосамбірської районної ради М. Мартич, голова Старосамбірської РДА О.Бонк,  фахівці підприємства, преса.

До участі в круглому столі запрошувались представники громадськості району, громадські активісти, депутати районної ради, голови фракцій районної ради.

В своїй презентації Ю.Мрочко на конкретних прикладах інформував про діяльність підприємства за 2015-2016 роки та окреслив плани на 2017 рік із врахуванням проблемних питань що виникають в процесі лісогосподарської діяльноті, зокрема блокування громадами району вивезення лісодеревини в круглому вигляді.

Особливу увагу директор підприємства звернув на те, що питання законного вивезення деревини повинні вирішуватись громадськими активістами не блокуванням доріг, а за круглим столом ще під час відведення лісосік. Були озвучені цифри, що вказують на втрати підприємства, а також місцевого бюджету  від таких дій.

В процесі обговорення лісогосподарської діяльності підприємства учасники круглого столу запропонували ряд пропозицій, які вирішили після узагальнення  подати на розгляд голови Львівської ОДА.

IMG_2387

 

Переглядів: 351