ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Літня іконописна школа у с.Лаврів
Дата новини: 2016-07-11

images (10)На теренах Лаврівського монастиря Св.Онуфрія, що на Старосамбірщині з 4 липня протягом двох тижнів працює літня іконописна школа, у якій цього року взяли участь 38 учнів, різної вікової категорії, з різних куточків України: з Києва, Львівщини, Черкас, Івано-франківщини, Волині, та навіть з сусідньої держави – Польщі, та 5 вчителів іконописання.   Діти зібралися щоб вивчити техніку писання Бойківської ікони. Ініціатором створення такої школи виступив отець диякон Михайло Олійник з м.Дрогобича, голова Комісії з питань церковного мистецтва та архітектури Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ.

Програма навчання насиченна курсом богослов’я ікони, літургіки, практичними заняттями, технологією підготовки основи, практичним іконописом. Учні мають можливість перебувати  в монастирі заснованому в XIIIст., давньому, духовному центрі Галичини, відпустовому місці та брати участь у щоденних богослужіннях.

Районна рада звертається до підприємців району та небайдужих громадян долучитися до підтримки даної школи, а саме: фінансового забезпечення або продуктовими наборами, учасників «Літньої іконописної школи».

Контактні телефони: (238) 21-4-62,21-6-23  моб.тел. 0983437617

 

Переглядів: 328