ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Львівщина активно допомагає Авдіївці
Дата новини: 2017-02-10

1486654023589c8a4777ed5У четвер, 9 лютого, з Львівщини відправляють черговий караван допомоги в Авдіївку. Волонтери везутьмедикаменти для госпіталів, речі для домашнього вжитку як і для військових,так і для  місцевих жителів . Окрім цього бійцям 80-ї бригади передадуть два відремонтовані автомобілі.

Допомогу збирали активісти «Народної Самооборони» Львівщини, Союзу Ветеранів Десанту, депутатська група «Об’єднання волонтерів та учасників АТО» Львівської обласної ради, Міжфракційна група з питань учасників АТО міської ради.

«Авдіївка…  Зараз наші зусилля спрямовані на збір допомоги як і для військових, так і для місцевих жителів. Цього разу передаємо теплий одяг, продукти харчування, потрібні речі для побуту. Маємо  добре налагоджений контакт з Авдіївською військово-цивільною адміністрацією. Окрім всього також передаємо медикаменти у місцеві госпіталі, зокрема, мова про лікарню у Покровську. Закликаю кожного допомагати нашій армії. Буде сильна армія – буде сильна держава», – зазначає волонтер Самооборони, голова обласної ради Олександр Ганущин.

Зі Львова допомогу на східні рубежі цього разу везуть Андрій Ковч та Віталій Свінціцький. Кажуть, спочатку їдуть в Авдіївку, опісля у Піски та Покровськ.

«Народна Самооборона» Львівщина закликає кожного долучатися до збору наступного вантажу допомоги. В пріоритеті, кажуть, медикаменти.

Збір усього необхідного проходить у Центрі забезпечення військових, що на вул. Липинського, 54.

Контактний телефон: 098-882-75-89   067-670-89-96

Інформація Львівської обласної ради

Переглядів: 308