ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Львівська обласна рада затвердила Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки
Дата новини: 2017-10-26

Вчора, 25.10.2017р., відбулося засідання ХІІ-ї позачергової сесії Львівської обласної ради на якому затвердили Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку  у Львівській області на 2017-2020 роки. Слід зауважити, що це перша з обласних програм, які будуть реалізовуватися в області у 2018 році.

Як поінформував начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕД, заступник голови бюджетної комісії Іван Собко, в основному новації стосуються таких розділів програми як реєстрація заявок, їх оцінка та звіт щодо реалізованих проектів. Змінюються також правила щодо небюджетного внеску громад, щоб збалансувати можливості тих чи інших територій. Також для вирівнювання вводиться індекс податкоспроможності адмінтеродиниць.

«Це одна з найуспішніших програм, які реалізуються на території Львівщини, – зазначив Іван Собко. – У наступному році ми плануємо розширити пріоритети. Наприклад, додати втілення екологічних ініціатив громад. Проблем на базовому рівні дуже багато, тому за допомогою обласного бюджету, внесків спонсорів, громад ми і надалі покращуватимемо соціальну інфраструктуру».

За його словами, важливо й те, що ця програма дозволяє максимально ефективно використовувати кошти, адже на кожному щаблі виконання є певний контроль, а також  відповідальність громад, які вклали свої кошти і теж мають можливість стежити за виконанням робіт на об’єктах.

З листопада відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ розпочне навчання для громад. Після цього, відповідно до прийнятих рішень Конкурсної ради, буде оголошено про старт конкурсу та його умови.

Нагадаємо, цього річ на Львівщині реалізовувались 619 мікропроектів. Загальна вартість проектів-переможців становить 145,9 млн грн, з яких: 69,8 млн грн – кошти обласного бюджету; 52,3 млн грн – місцевих бюджетів (районний, міський, сільський, селищний); 23,8 млн грн – небюджетні кошти.

150893289459f07d1ec5e00

 

 

 
Переглядів: 251