ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Мікропроект – як дієвий спосіб вирішення актуальних проблем громади
Дата новини: 2015-09-24

images (1)

Підходить до завершення бюджетний 2015 рік, а відповідно закінчується термін реалізації мікропроектів місцевого розвитку громад переможцями обласного Конкурсу 2014 року.

Працівниками Старосамбірської районної ради проведено відповідний аналіз стану реалізації та використання коштів з районного бюджету, які були передбачені для співфінансування проектів, відповідно до Умов конкурсу.

Із восьми проектів-переможців роботу розпочато п’ятьма територіальними громадами таких населених пунктів, зокрема: Стара Сіль, Верхній Лужок, Старий Самбір, Міженець, Скелівка. За умови успішного завершення проектів у згаданих населених пунктах покращаться умови проведення культурно-масових заходів в народних домах селища Стара Сіль та села Верхній Лужок, в навчально-виховному комплексі села Скелівка буде замінено вікна, а у навчально-виховному комплексі села Міженець діти матимуть змогу проводити вільний час на новому дитячому ігровому майданчику,  а у  місті Старий Самбір модернізують систему водопостачання на водозаборах №1 та №2 для безперебійної подачі води у разі надзвичайної ситуації у місті та впровадження європейських стандартів в системі внутрішньо-будинкових мереж водопостачання.

Приємно  зазначити, що фактично на завершенні проект, що реалізовується громадою села Верхній Лужок.

Що стосується інших трьох проектів-переможців, варто зазначити, що відповідні місцеві бюджети не змогли вишукати кошти для власного внеску як співфінансування проектів, а отже не зможуть реалізувати свої проекти до завершення бюджетного року.  

Переглядів: 385