ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Міжнародна конференція “Відродження гідності людей “Золотого віку” в українському суспільстві”
Дата новини: 2016-11-21

 

bez-nazvanyya-524-25 листопада 2016 року у м.Старому Самборі відбудеться Міжнародна конференція “Відродження гідності людей “Золотого віку” в українському суспільстві”. Організаторами конференції є: Академія Поморська у Слупську; ДПС “Витанія” (Люблін); БФ “Спільнота Золотого Віку”;  “EKO – Oптіма”; Навчально – Науковий Інститут Права та Психології Національного Університету “Львівська Політехніка”; Інститут Психології Люблінського Католицького Університету Івана Павла ІІ; Комісія УГКЦ у справах родини; Українське Богословське Наукове Товариство;                                

 

Старосамбірський район адміністративно включає в себе 115 населених пунктів, з яких 3 міста, 2 селища та 110 сіл, в яких орієнтовно проживає 78 000 тисяч осіб. З цих 78 тисяч близько 38 % особи “Золотого Віку” тобто майже 30 000 тисяч. Із цього числа, частину людей можна зустріти в громадському транспорті, на вулицях міст, дачах, городах, зібраннях – одним словом ведуть активне життя не дивлячись на свій вік.

Однак іншу частину з цих 30 000, ми не зустрічаємо, не спілкуємось, вони немов би випали з життя за життя. Вони часто не мають можливості подолати відстань що є більшою за межами порога власного житла. Часто можна їх бачити в ліжку власного дому, медичного закладу чи соціальної установи. Більш менш подібна ситуація в багатьох районах Львівської області та України.

Цією Конференцією розпочинається  експериментальна, трирічна програма у Старосамбірському районі – “Шануй Батька і Матір” де одним з головних пунктів  програми є відродження гідності людей “Золотого Віку” в українському суспільстві.

Надіємось, що  спільна зустріч осіб з різних установ, з різним життєвим досвідом,  характером і віком стане початком спільноти небайдужої до людей Золотого Віку і свого майбутнього не тільки в Старосамбірському районі але в різних частинах Львівської області та за її межами.

“Шукаємо щастя по країнах, століттях, а воно скрізь і завжди з нами; як риба в воді, так і ми в ньому, і воно біля нас шукає нас самих. Нема його ніде від того, що воно скрізь. Воно схоже до сонячного сяйва — відхили лише вхід у душу свою”

(Григорій Сковорода)

Переглядів: 337